×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/07/25 - 14:14
  • بازدید : 212
  • تعداد بازدیدکننده : 210
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مصاحبه اختصاصی با آقای دکتر وحید منصوری

مصاحبه اختصاصی با آقای دکتر وحید منصوری

با سلام لطفا خلاصه ای از عملکرد خود را طی مدت حضور در مرکز ارائه نمایید.

    در مدت 15 سال همکاری با مرکز در بدو ورود با پروتئومیکس آشنا شدم سپس در پروژه های مختلف با همکاری جناب آقای دکتر رضایی طاویرانی شرکت داشتم و با استفاده از نرم افزارهای مختلف آنالیز داده آشنا شدم.

    در پروژ های ملی مانند ساخت داربست مختلف برای پوست انسان مشارکت داشتم در ساخت محیط های سه بعدی جهت تمایز سلول های بنیادی مقالات متعدد چاپ کردم، با بعضی از همکاران ایرانی مقیم خارج از کشور همکاری پژوهشی انجام دادم. در چند مورد برگزاری همایش مشارکت فعال داشتم. پروژه ای در ارتباط با کووید 19 اجرا کردم هم اکنون نیز با برخی پروژه های بیوانفورماتیک در مرکز پروتئومیکس در پیشبرد اهداف مرکز مشارکت دارم. در بازسازی و نو سازی ساختمان مرکز مشارکت و نظارت داشتم.

با توجه به فعالیت خود پیشنهادات موثر برای ارتقاء امور مرکز را ارائه نمایید.

  همکاری با سایر مراکز بین المللی جهت اجرای پروژه های مشترک در زمینه شناسایی بیومارکرهای تشخیص زود هنگام بیماری هایی نظیر انواع سرطان (Personal medicine) اجرای پروژه های ملی در جهت رفع نیازهای جامعه، حرکت در لبه دانش، تجاری سازی پژوهش های انجام شده و ....

چشم انداز چند سال آینده فعالیت های مرکز را چگونه می بینید.

  با توجه به سوابق مرکز قابل پیش بینی است که در زمینه شناسایی بیومارکرهای تشخیص زود هنگام بیماری ها امید است که در آینده نزدیک با اجرای پروژه های ملی بتوان با همکاری سایر مراکز بیومارکر های مشخصی را جهت تشخیص بیماری های صعب العلاج به جامعه پزشکی معرفی نمود و جهت تجاری سازی آن اقدام کرد. در ضمن در رابطه با آموزش و توانمند سازی نیروهای جوان و مستعد جهت ارتقاء سیستم تحقیق و توسعه بیومارکرها فعالیت های مستمر و مفیدی اجرا شود.

موثر ترین طرح تحقیقاتی که تاکنون در مرکز اجرا نموده اید بطور اختصار معرفی نمایید.

  • ساخت داربست های متنوع جهت پیشبرد تولید پوست مصنوعی مورد نظر مرکز
  • اجرای یک پروژه مرتبط با کووید 19 که در درک مکانیسم بیماری موثر بوده است
  • گروه خبری : گروه های مطالب,اخبار عمومی,خبر فرهنگي,آرشيو
  • گروه خبری : 133066
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب